Wielofunkcyjne rozwiązania dla niewielkiej łazienki

Wielofunkcyjne rozwiązania dla niewielkiej łazienki.

Chciałbym zebrać w tym wątku wszystkie możliwe rozwiązania typu 2w1 czy coś podobnego. Jakieś ciekawe rozwiązania i połączenia, aby zaoszczędzić miejsce, przestrzeń jak i media.

Wygodę prysznica oraz relaks w kąpieli można połączyć dzięki parawanowi zainstalowanemu na wannie czyli połączenie wanny i prysznica. Kolejny przykład to grzejnik drabinkowy który pełni również funkcję wieszaka na ręczniki. Pralko-suszarka oszczędność miejsca urządzenie 2w1. Pierze i nie musimy mieć porozstawianych suszarek po domu i jest to skuteczne suszenie. Kolejne to umywalka zintegrowana z miską wc, zajmuje niewiele miejsca i oszczędza wodę. Zbiera wodę z umywalki i wykorzystuje ją do spłukiwania.

Jeżeli dwa w jednym to może być jeszcze szafka z lustrem. Dodatkowa przestrzeń na jakieś kosmetyki. Energooszczędne oświetlenie led wbudowane w sufit nie potrzebuje dużej przestrzeni do zabudowania więc sufit możemy obniżyć nawet o zaledwie 5cm i zyskać optyczną przestrzeń rezygnując z montażu natynkowych lamp.

Moja propozycja tu urządzenie montowane na misce wc posiada regulację temperatury i ciśnienia wody, funkcję suszenia z regulacją temperatury powietrza czyli deska sedesowa z funkcją bidetu. I jeszcze taki mały szczegół stosowny w łazience przez kobiety to suszarko – lokówka. Można zaoszczędzić miejsce np. w szafce za lustrem.

Zdecydowanie szafka-lustro, w ten sposób można zaoszczędzić miejsce na ścianie, bo szafka jest potrzebna na kosmetyki itd., a lustro w łazience być musi.

Taka szafka-lustro jakoś nigdy mi się nie podobała, no chyba że teraz tworzone są ładniejsze formy tej opcji 2 w 1.