Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Regułą chyba jest już, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji i wyposażenia kuchni. Urządzone ze smakiem, przytulne, pełne dekoracyjnych gadżetów. Jak w takim razie wyglądałaby typowa kuchnia faceta? Faceci coraz częściej gotują i dobrze gotują. Jakie macie wskazówki co do aranżacji i wyposażenia kuchni z męskiego punktu widzenia.

Mężczyźni najczęściej gustują w kuchniach minimalistycznych. Nie ma tu miejsca na zbędne, dekoracje, półki czy szafeczki. Każdy element zabudowy jest elegancki i nieprzypadkowy. Ma swe logiczne i funkcjonalne wytłumaczenie. Podobnie sprzęt AGD musi być prosty w swej formie, koniecznie w zabudowie. Elegancka i duża lodówka, czy profesjonalny ekspres do kawy to niepodważalne elementy kuchni faceta. Urządzenia muszą być niezawodne i reprezentacyjne. Jedynymi elementami dekoracyjnymi są źródła światła. Oświetlenie do kuchni led jest energooszczędne, dlatego bez obaw może świecić przez długi czas, tworząc fajną atmosferę.

Myślę, że kuchnia faceta byłaby bardziej funkcjonalna niż ładna. Mężczyźni nie zwracają uwagi na detale związanie z aranżacją wnętrz tak jak kobiety. Ważniejsza jest dla nich jakość i przydatność sprzętów.

Męska rzecz w kuchni to czarna lodówka z kostkarką nafaszerowana nowymi technologiami. Dwudrzwiowa pomieści wszystko i piwko też.

Bez zmywarki facet na pewno sobie nie poradzi już wystarczy, że dobrze gotuje a kwestia zmywania to nie jego sprawa.