Nowości w oświetleniu

Nowości w oświetleniu.

Jest opcja, aby w nieodległym czasie oświetlić całe mieszkanie. W związku z tym, że mamy nowy 2014 rok to może weszły jakieś nowe kolekcje czy coś w branży oświetleniowej. Wystrój ogólnie rzecz biorąc jest w bardzo nowoczesnym stylu dlatego rozglądamy się za nowościami. Możecie coś polecić lub poradzić w tej kwestii?

Z reguły tak jest, że nowy rok przynosi nam jakieś nowości i nowe ceny. Niektórzy nie czekają i na bieżąco wprowadzają nowe artykuły na rynek. Dlatego produkty, które ukazały się w końcówce roku też są na topie i zachwycają designem. Myślę, że oświetlenie mieszkania jest bardzo skomplikowanym zadaniem dlatego, że w tej branży dużo się dzieje. Oświetlenie to nie jest tylko funkcja użytkowa ale od jakiegoś już czasu funkcja dekoracyjna. Projektanci ciągle tworzą nowe i ciekawe lampy. Wybór jest ogromny.

Ja osobiście jestem zachwycony tym, że są teraz dostępne dla indywidualnych klientów, do kompletowania samodzielnego systemy oświetlenia do domów między innymi dla nietypowych pomieszczeń o indywidualnych potrzebach, ale nie tylko. Jeżeli mamy dobrze rozmieszczone oświetlenie, to dom jest bardziej przyjazny i funkcjonalny.

Zgadzam się mi najbardziej przyjazne okazały się systemy szynowe, które wykorzystałem w wielu pomieszczeniach. Najbardziej jestem zadowolony z garderoby gdzie oświetlenie przypomina to ze sklepów z odzieżą, ubrania też mamy na takich wieszakach i nasza garderoba przypomina mały butik.

Brzmi to całkiem ciekawie, chociaż wolałabym chyba, żeby moje mieszkanie wyglądało jednak przytulnie, a nie jak butik.

Zdarzyło mi się do salonu z potężnym regałem z książkami dokupić na sufit plafon ozdobny z suszonymi liśćmi klonu wtopionymi w powłokę zewnętrzną. Robi kolosalne wrażenie, ale światła robi za mało. Potrzebne było doświetlenie, żeby wspomniane książki czytać. Na szczęście przydały się odkurzone nawet na tę okazję lampy stojące.