Jaką umywalkę i baterie kupić?

Jaką umywalkę i baterie kupić?

Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach.

Wykonawca polecił mi ceramikę ROCA i jestem zadowolony. Dla mnie jest to najlepiej wykończona ceramika, chodzi o krawędzie i profile wewnątrz jest to ważne przy utrzymaniu czystości. Zresztą wybierz się do salonu i porównaj z innymi a napewno dostrzeżesz różnicę. Do tanich niestety nie należy ale może w sieci są jakieś promocje. Baterie posiadają eleganckie i oszczędne. Przy każdej jest ikona ile litrów na minutę ma przepływu. Mam już kilka lat i nie cieknie nigdzie. Do czyszczenia też są dobre. Chrom nie odpryskuje nie przebarwia.

Stelaże też maja dobre, utrzymały ciężar samochodu. Ostatnio szukałem informacji na temat norm wytrzymałościowych aby kupić dobry produkt i trafiłem na tą akcje. Zgodnie z normami, miska WC zawieszona na stelażu podtynkowym musi utrzymać obciążenie 400 kg. Sprawdzili to i okazało się, że łazienkowe stelaże podtynkowe wc były w stanie utrzymać ciężar samochodu.

Myślę, że warto zainwestować w takie stelaże podtynkowe, ponieważ musimy zamontować go pod glazurą i musi być solidny.

Moim zdaniem roca jest bezkonkurencyjna posiadam produkty z serii Gap. Na stronie producenta opisane są innowacyjne rozwiązania jakie zostały zastosowane w produkcji niepozornej dla większości osób ceramiki łazienkowej.

Jest wiele producentów na rynku i faktycznie trudno się zdecydować którego producenta ceramika łazienkowa jest lepsza. Warto wiec skorzystać z aranżacji na stronach internetowych bo wtedy możemy łatwiej będzie podjąć nam decyzję.