Nowoczesne instalacje sanitarne?

Nowoczesne instalacje sanitarne?

Obecnie mamy do dyspozycji wiele nowoczesnych rozwiązań instalacji sanitarnych. Tylko jak to się ma w praktyce. Rynek jest przepełniony tymi produktami, lepszej, gorszej jakości w dobrej i gorszej cenie. Jak przysłowiowo nie nadziać się na mukę i nie narobić sobie więcej problemów nią pożytku.

To prawda nowoczesne instalacje sanitarne są ukryte pod wykończeniem łazienki dlatego warto wybrać sprawdzone produkty by uniknąć awarii i częstych napraw bo nie zawsze mamy łatwy dostęp. Wybór jest ogromny stelaże podtynkowe, zawory spustowe, syfony, zawory napełniające, baterie podtynkowe, przyciski do spłuczek, odpływy liniowe i penie jeszcze coś o czym nie słyszałem.

U mnie w starym bloku jak nie ma możliwości wkucia rurek ze względu na ściany z płyt żelbetonowych stelaże pod karton gips okazały się strzałem w dziesiątkę. Porozprowadzaliśmy rurki jak chcemy i umywalka i wc wiszące na jednej ściance, rurki w zabudowie estetyka rządzi.

Ja jednak zwracam bardzo dużą uwagę na artykuły sanitarne. Bardzo ważne jest dla mnie to, by były one najwyższej jakości.

Ja postawiłem na eleganckie akcesoria łazienkowe w postaci dozowników do mydła. Automatyczne z sensorem produkty są bardzo ergonomiczne.