Szukam baterii oszczędnych umywalkowych?

Szukam baterii oszczędnych umywalkowych?

Szukam nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań do łazienki. Oświetlenie ledowe to wiadomo a jak można oszczędzić na wodzie? Czy są jakieś oszczędne baterie, ile można na tym zyskać, na co zwracać uwagę przy wyborze. Czy warto montować baterie elektroniczne?

Można zaoszczędzić to zależy od końcówki jaka jest na końcu kranu, od tego jak jest sterowana czy jednym czy dwoma uchwytami. Większość baterii ma w opisie technicznym podane ilość przepływającej wody na minutę. A jeżeli chodzi o elektroniczne to stosuje je się głównie w toaletach publicznych. Ja mam tylko w WC dla gości a tak to raczej nie ma sensu. Są też baterie podtynkowe plus umywalki nablatowe, mi się podoba takie rozwiązanie. Na wodzie możesz zaoszczędzić montując pisuar jak jest dwóch lub trzech facetów w rodzinie.

Słyszałam, że dobre są baterie, które głowice wyposażone są w technologię Soft Turn, która zapewnia kontrolę przy regulacji strumienia wody i pozwala ustawić pożądaną temp. i ciśnienie wody. Dzięki czemu możemy zaoszczędzić na poborze ciepłej wody.

Bardzo ciekawe informacje. Nie wiedziałam nawet, że coś takiego istnieje.