Czy pisuar okaże się pomocny w oszczędzaniu wody?

Czy pisuar okaże się pomocny w oszczędzaniu wody?

Gdzieś wyczytałem, że można zaoszczędzić na wodzie montując pisuar w domowej toalecie, gdy większość domowników to mężczyźni podobno się opłaca. Do tej pory kojarzyło mi się to tylko z toaletami publicznymi. A jakie jest wasze zdanie na ten temat, jestem na etapie instalacji hydraulicznej i jeszcze mogę się zdecydować na pisuar.

Ponoć opłaca się od 3 facetów wzwyż. Jak wiadomo mężczyźni nie muszą przysiadać aby oddać mocz a żeby spłukać to w muszli wc to potrzeba dużo więcej wody niż zużywa pisuar. Z toalety korzystamy dość często a więc napewno da się zaoszczędzić w ten sposób. A widziałem pisuar z klapą napewno będzie taki pasował do domowej toalety.

Uważam, że jeżeli posiadamy miejsce w łazience i mamy trzech mężczyzn w domu to jak najbardziej przydatne i oszczędne są pisuary.

Ja uważam, że jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca w łazience, to trzeba sobie maksymalnie ułatwiać życie. Pisuar jak najbardziej, bidet też jest dobrą opcją, bez którego niektórzy nie mogą się wręcz obejść. W obu przypadkach oszczędza się wodę, są to także rozwiązania idealne z punktu widzenia higieny osobistej, jak i czystości w łazience.

Nom taki z klapom moim zdaniem jedynie wchodzi w grę abyśmy nie przekształcili naszej domowej toalety w publiczną. Taki pisuar z pokrywą można mieć już w dobrej cenie co z pewnością przeniesie się na zyski.