Jaki kształt lustra do łazienki wybrać?

Jaki kształt lustra do łazienki wybrać?

Jakie lustro waszym zdaniem będzie najlepiej wyglądało w łazience. Okrągłe czy może jednak kwadratowe? Nie wiem na co się zdecydować i jak dobrać oświetlenie do okrągłego lub kwadratowego, Jak będzie praktycznie?

To zależy na jakie kształty decydujemy się w pozostałych elementach wyposażenia. Teraz ceramika łazienkowa również jest dostępna w różnych kształtach. Jeżeli są to linie miękkie zaokrąglone, to powinno być tu lepsze lustro okrągłe. W przypadku linii i kształtów prostych, myślę, że bardziej będzie pasowało lustro kwadratowe. W kwestii oświetlania dobrze sprawdzają się halogeny, bo dają dobre zbliżone do naturalnego światło.

Lustro kwadratowe jeżeli chcemy mieć większą powierzchnię do przeglądania się.

Mi się wydaje, że mimo wszystko dominują lustra kwadratowe i prostokątne wklejane są w płytki. Tak jak kojarzę to duża większość płytek jest w prostokątnym kształcie i to razem współgra. Ja osobiście lubię jak wszystko jest w podobnej stylistyce trzeba uważać aby nie wyszło kiczowato.

Odpowiednie urządzenie własnej, nawet niewielkiej łazienki zapewni relaksujące chwile w miłej atmosferze. Aranżacja i projektowanie łazienki kojarzy się zwykle z doborem płytek o odpowiedniej kolorystyce, armatury łazienkowej i atrakcyjnych dodatków. Ciekawe ułożone ręczniki, czyste wnętrze, właściwie dobrane oświetlenie łazienki, z reguły te czynniki przykuwają uwagę w pierwszej ocenie. Ale centralnym punktem każdej łazienki jest przecież lustro, które w połączeniu z właściwym oświetleniem ułatwi codzienną poranną toaletę.

Może nie jestem modny ale mnie najlepiej przypadają do gustu gotowe komplety i w tym przypadku wybrałbym lustro z półką i oświetleniem. Widać od razu jak to wszystko razem się prezentuje a tak bym wybrał złe lustro półka nie taka i oświetlenie źle dobrane.