Modna łazienka – jak urządzić?

Modna łazienka – jak urządzić?

Jakie są teraz modne, płytki, umywalki, bidety itd. Mam już trochę wiedzy na temat jakości a teraz interesuje mnie wzornictwo aby za kilka lat moja łazienka nie okazała się już niemodna i znów do remontu.

Jeżeli chcesz aby tak było to napewno nie będzie to tanio bo za nowoczesne i modne wzory trochę sobie liczą ale biorąc pod uwagę częstsze remonty to chyba jednak warto zrobić raz a dobrze. Do łazienki proponuje zrobić jakiś blat o ciekawym kształcie i dwie umywalki nablatowe fajnie to wygląda.

Ważna jest w łazience glazura, terakota i ceramika, ale uważam, że dobierając odpowiednie dodatki do łazienki można wydobyć szyk i elegancję w łazience. Warto więc pomyśleć o powieszeniu eleganckiego lustra, postawienie fikuśnego wieszaka na ręczniki z pięknymi ręcznikami pasującymi do ogólnej kolorystyki, zamontowanie nowoczesnego oświetlenia czy nawet ustawieniu dekoracyjnych świec w różnych miejscach.

Myślę, że warto inwestować w klasyczne wzory one zawsze będą modne. Warto jednak trochę nowoczesności jednak wprowadzić. Bardzo ładnie wyglądają w łazienkach bidety i miski wc podwieszane.

Mnie bardzo odpowiadają łazienki art deco. Mają niezwykle ciekawy, niepowtarzalny styl i prezentują się ładnie właściwie w każdym domu czy mieszkaniu.